slovensky english polski русский magyar

Lacné ubytovanie Via Jasná - Apartmány Demänovská dolinaVia Jasná je dokonalou kombináciou hotela a apartmánového domu, kde môžete využívať vybavenie 5-hviezdičkového hotela a zároveň relaxovať v priestrannom apartmáne. Na dvoch horných podlažiach apartmánového domu sa nachádza 30 izieb rôznej veľkosti, od štandardnej dvojlôžkovej izby až po dvojspálňový apartmán.

Apartmány Via Jasná Apartmány Via Jasná

Na prízemí sa nachádza reštaurácia s výbornou kuchyňou, moderný bar a detský kútik. Podzemné podlažie apartmánového domu ponúka novovybudované wellness centrum so 4 typmi sáun a veľkým jacuzzi bazénom Riviera. Nachádza sa tu aj kongresové centrum, ktoré sa dá zároveň využívať na stolný tenis a biliard, je tu úschovňa lyží a sušiareň na sušenie lyžiarskeho výstroja po lyžovačke v stredisku Jasná Nízke Tatry.

Apartmány Via Jasná Toto lacné ubytovanie v apartmánoch sa nachádza vo výbornej lokalite, priamo pri vstupe do Národného parku Nízke Tatry a svojou konštrukciou z prírodných materiálov, kameňa a dreva, dokonale zapadá do horského prostredia.

Priamo pri ubytovaní je autobusová zástavka, autobusové spojenie do Liptovského Mikuláša jedným smerom a lyžiarskeho strediska Jasná opačným smerom. Hneď oproti apartmánového domu je obchod s potravinami.

Apartmánový dom Via Jasná ponúka hosťom bezplatné parkovanie chránené bezpečnostnými kamerami a WiFi pripojenie na Internet v každom apartmáne.

Pre viac informácii o našom kongresovom centre, kliknite sem.

TOPlist