slovensky english polski русский magyar

Penzión Maxim - ubytovanie v Demänovej

Náš novovybudovaný penzión sa nachádza v tichej časti obce Demänová, na ceste do najväčšieho lyžiarskeho strediska Jasná, Nízke Tatry.
V ponuke sú rôzne plne vybavené izby s malou kuchynkou, chladničkou a elektrickou varnou kanvicou, od štandardnej dvojlôžkovej izby až po plne funkčný apartmán.


tenis apartman

V penzióne Maxim môžete využiť spoločenskú miestnosť, v ktorej je TV kútik a množstvo filmov, hracia konzola PlayStation 2 a rôzne iné spoločenské hry. Je to skvelé miesto, kde si s rodinou a priateľmi môžete dokonale odpočinúť a príjemne stráviť voľný čas.

playground playground

Spoločenská miestnosť je spojená s plne vybavenou kuchyňou, ktorú môžu hostia kedykoľvek cez deň využívať. Na vonkajšej krytej terase je k dispozícii gril, kde môžete grilovať a zároveň sledovať ako vaši priatelia alebo rodinní príslušníci hrajú tenis na profesionálnom antukovom kurte.


restaurant terasa

Penzión Maxim ponúka ideálne prostredie na relaxáciu vo veľkom areáli, kde si vaše deti môžu užívať, zahrať stolný tenis, šípky alebo využiť miestnu požičovňu bicyklov. Svojou polohou je tento penzión výborným východiskom pre všetky turistické trasy a zaujímavosti v okolí, vrátane reštaurácií, obchodov a autobusovej zástavky – a to všetko vo vzdialenosti max. 300 metrov.

Súčasťou penziónu Maxim je aj sušiareň lyžiarskeho výstroja a úschovňa na jeho bezpečné uloženie. Samozrejmosťou je bezplatné WiFi pripojenie vo všetkých verejných priestoroch.

TOPlist