RiverSide je tradícia od roku 1905

Vstúpte s nami do rozprávky na brehu riečky Demänovka v Náručí Nízkych Tatier.

Cennik - Riverside

  • Apartament jednosypialniowy DELUX 40 m² z balkonem, max. 5 osob ... Cena od 85 € / noc
  • Apartament dwusypialniowy ŠTANDARD 55 m², max. 6 osob ... Cena od 100 € / noc
  • Apartament dwusypialniowy DELUX 55 m² z balkonem, max. 6 osob ... Cena od 110 € / noc
  • Apartament jednosypialniowy 30m², max. 4 osoby ... Cena od 75 € / noc

Riverside

Budynek apartamentowy RiverSide znajduje się bezpośrednio przy wstępie do Demianowskiej Jaskini Lodowej. Otoczone przyrodą tatrzańską, usytuowane na brzegu rzeczki Demianówki, budynek apartamentowy RiverSide stwarza warunki, które pozwalają na niczym niezakłócony wypoczynek.

Co oferujemy

od 60 € / za noc

Co mówią o nas, naszych gości

Hotel situovaný v prírode, všade naokolo zeleň, čistý vzduch, potôčik priamo pri hoteli. Keďže sme išli aj s malou dcérkou, veľmi sa nám páčilo detské ihrisko s množstvom atrakcií. Od hotela sú len na skok zaujímavé miesta: Demänovské jaskyne, Chopok, Tatralandia, Kontaktné zoo, bobová dráha a iné.

Výborné ubytovanie s perfektnou polohou. Mali sme to blízko na lyžiarský svah a aj do aquaparku, užili sme si dovolenku a v zime sme tam zas ...

Ubytovanie musím hodnotiť na 1*******. Lepšie ubytovanie si človek nemôže priať. Personál neskutočne milý, ústretový. Strava výborne. Odporúčam vyskúšať. Izby za tú cenu sú v nadštandarde.

Skvele miesto pre rodinu s mensimi detmi. Detsky kutik v penzione aj v budove s ranajkami, velke ihrisko aj vonku. Pekne prostredie, hojdacie siete pri rieke milo potesili. Dobre vyjazdove miesto pre vsetky atrakcie a miesta v Demanovskej doline.