RiverSide je tradícia od roku 1905

Vstúpte s nami do rozprávky na brehu riečky Demänovka v Náručí Nízkych Tatier.

Zakwaterowanie w Jasnej

Budynek apartamentowy RiverSide znajduje się w objęciu prawdziwej przyrody tarzańskiej, tylko 100 m od poszukiwanej Demianowskiej Jaskini Lodowej.Popularny ośrodek narciarski Jasná znajduje się tylko 5 minut samochodem.Lokalizacja RiverSide jest idealnym punktem wyjścia dla pieszych turystów.

RiverSide oferuje zakwaterowanie w przestronnych pokojach i apartamentach z widokiem naładną przyrodę tatrzańską. Wymiar pokojów jest 30 – 55m², do dyspozycji jest jedna albo dwie sypialnie.

Zakwaterowanie w komfortowych apartamentach zupełnie odnowionych, usytuowanychu stóp góry Chopok blisko ośrodku narciarskego Jasná i jaskiń demianowskich.

Zadowolony klient

Riverside

Budynek apartamentowy RiverSide znajduje się bezpośrednio przy wstępie do Demianowskiej Jaskini Lodowej. Otoczone przyrodą tatrzańską, usytuowane na brzegu rzeczki Demianówki, budynek apartamentowy RiverSide stwarza warunki, które pozwalają na niczym niezakłócony wypoczynek.

Co oferujemy

od 60 € / za noc

Co mówią o nas, naszych gości

Hotel situovaný v prírode, všade naokolo zeleň, čistý vzduch, potôčik priamo pri hoteli. Keďže sme išli aj s malou dcérkou, veľmi sa nám páčilo detské ihrisko s množstvom atrakcií. Od hotela sú len na skok zaujímavé miesta: Demänovské jaskyne, Chopok, Tatralandia, Kontaktné zoo, bobová dráha a iné.

Výborné ubytovanie s perfektnou polohou. Mali sme to blízko na lyžiarský svah a aj do aquaparku, užili sme si dovolenku a v zime sme tam zas ...

Ubytovanie musím hodnotiť na 1*******. Lepšie ubytovanie si človek nemôže priať. Personál neskutočne milý, ústretový. Strava výborne. Odporúčam vyskúšať. Izby za tú cenu sú v nadštandarde.

Skvele miesto pre rodinu s mensimi detmi. Detsky kutik v penzione aj v budove s ranajkami, velke ihrisko aj vonku. Pekne prostredie, hojdacie siete pri rieke milo potesili. Dobre vyjazdove miesto pre vsetky atrakcie a miesta v Demanovskej doline.