Ubytovanie v luxusnom apartmáne za bežnú cenu

Ubytovanie priamo na úpätí Chopku

Popis ubytovania a izieb


1-spálňový apartmán (max. 4 osoby) ... 47m² - 60m²

1-spalnovy

Ubytovanie s vysoko-štandardným vybavením, dvojlôžkom v spálni a rozkladacou pohovkou v obývačke, satelitnou TV, kúpeľňou so sprchou, jacuzzi a infrasaunou. Plne vybavená kuchyňa s varičom, mikrovlnovou rúrou a chladničkou.

2-spálňový apartmán (5 až 6 osôb) ... 60m² - 70m²

2-spalnovy

Ubytovanie s vysoko-štandardným vybavením, dvojlôžkom v každej spálni a rozkladacou pohovkou v obývačke, satelitnou TV, kúpeľňou so sprchou, jacuzzi a infrasaunou. Plne vybavená kuchyňa s varičom, mikrovlnovou rúrou a chladničkou.

Každý z apartmánov má k dispozícii jedno parkovacie miesto a bezplatný WiFi prístup počas celého pobytu.

Apartmány Ski&Sun

Priamo na úpätí Chopku sa nachádzajú 2 luxusné apartmánové budovy. Každá z nich je vybudovaná v tradičnom štýle regiónu a ponúka ubytovanie v apartmánoch s vysokým štandardom zariadenia, aby klientom nič nechýbalo a cítili sa ako doma.

Čo ponúkame

od 50 € za noc

Čo o nás hovoria naši hostia

Ubytovanie v apartmánoch bolo super. Izby boli krásne veľké, dokonca sme mali predsieň, zvlášť WC, dva balkóny a vlastná sauna nemala chybu. Určite sa vrátime :)

boli sme veľmi spokojný s apartmánom, personálom, okolie je veľmi krásne ...

Super poloha na výlety - Demänovské jaskyne, Jasná, vybavenie apartmánu vírivkou a saunou- dobrý nápad, ústretovosť recepcie a blízkosť kvalitných stravovacích zariadení...

V Demänovskej doline sme boli prvýkrát a boli sme milo prekvapení ako krásne tam je. Ubytovanie bolo super, určite odporúčame a naštívime aj v lete. Veľmi príjemné, keď je sauna a vírivka v apartmáne, využili sme to naplno. V okolí je množstvo reštaurácii, takže so stravou nie sú problémy...