Ubytovanie v luxusnom apartmáne za bežnú cenu

Ubytovanie priamo na úpätí Chopku

Relax & Wellness - Demänovská dolina

V každom apartmáne nájdete kúpelňu s jacuzzi a infrasaunou.

wellness-sauna

Pred budovou Ski&Sun sa nachádza požičovňa bicyklov, v ktorej si môžete požičať bicykel a získať ďalšie informácie o regióne Liptov a Nízke Tatry.

Hosťom, ktorí sú ubytovaní v apartmánoch Ski&Sun zároveň ponúkame možnosť využiť všetky služby penziónu Maxim, ktoré sú vzdialené len niekoľko minút pešej chôdze:

  • ihrisko pre rôzne loptové hry,
  • stolný tenis,
  • záhradný gril,
  • Detské ihrisko.

Apartmány Ski&Sun

Priamo na úpätí Chopku sa nachádzajú 2 luxusné apartmánové budovy. Každá z nich je vybudovaná v tradičnom štýle regiónu a ponúka ubytovanie v apartmánoch s vysokým štandardom zariadenia, aby klientom nič nechýbalo a cítili sa ako doma.

Čo ponúkame

od 50 € za noc

Čo o nás hovoria naši hostia

Ubytovanie v apartmánoch bolo super. Izby boli krásne veľké, dokonca sme mali predsieň, zvlášť WC, dva balkóny a vlastná sauna nemala chybu. Určite sa vrátime :)

boli sme veľmi spokojný s apartmánom, personálom, okolie je veľmi krásne ...

Super poloha na výlety - Demänovské jaskyne, Jasná, vybavenie apartmánu vírivkou a saunou- dobrý nápad, ústretovosť recepcie a blízkosť kvalitných stravovacích zariadení...

V Demänovskej doline sme boli prvýkrát a boli sme milo prekvapení ako krásne tam je. Ubytovanie bolo super, určite odporúčame a naštívime aj v lete. Veľmi príjemné, keď je sauna a vírivka v apartmáne, využili sme to naplno. V okolí je množstvo reštaurácii, takže so stravou nie sú problémy...