Ubytovanie v luxusnom apartmáne za bežnú cenu

Ubytovanie priamo na úpätí Chopku

Ubytovanie Demänovská dolina

Apartmánový dom má prekrásny výhľad na Vysoké a Nízke Tatry, ktorý si môžete vychutnať z balkóna apartmánu, ale aj pri grile na prízemí v apartmánoch, ktoré sú vhodné aj pre domáce zvieratá. Apartmánový komplex ponúka pre hostí informačné služby ako aj úschovňu lyží/bicyklov so sušičom lyžiarok..

Samozrejmosťou je bezplatné WiFi pripojenie a parkovanie na mieste.

Rozloha apartmánov je od 45 do 75 m2 s možnosťou jednej alebo dvoch spální. Každý z apartmánov má plne vybavenú kuchyňu a v každej kúpeľni jacuzzi a saunu!

Ubytovanie bolo perfektné, nemám čo vytknúť. Nadštandard čo sa týka vybavenia, sauna a vírivka na každom apartmáne je naozaj úžasný bonus tohto ubytovania.

Eva

Apartmány Ski&Sun

Priamo na úpätí Chopku sa nachádzajú 2 luxusné apartmánové budovy. Každá z nich je vybudovaná v tradičnom štýle regiónu a ponúka ubytovanie v apartmánoch s vysokým štandardom zariadenia, aby klientom nič nechýbalo a cítili sa ako doma.

Čo ponúkame

od 50 € za noc

Čo o nás hovoria naši hostia

Ubytovanie v apartmánoch bolo super. Izby boli krásne veľké, dokonca sme mali predsieň, zvlášť WC, dva balkóny a vlastná sauna nemala chybu. Určite sa vrátime :)

boli sme veľmi spokojný s apartmánom, personálom, okolie je veľmi krásne ...

Super poloha na výlety - Demänovské jaskyne, Jasná, vybavenie apartmánu vírivkou a saunou- dobrý nápad, ústretovosť recepcie a blízkosť kvalitných stravovacích zariadení...

V Demänovskej doline sme boli prvýkrát a boli sme milo prekvapení ako krásne tam je. Ubytovanie bolo super, určite odporúčame a naštívime aj v lete. Veľmi príjemné, keď je sauna a vírivka v apartmáne, využili sme to naplno. V okolí je množstvo reštaurácii, takže so stravou nie sú problémy...