Ubytovanie v Jasnej

Riverside Jasná

Riverside Jasná

Vstúpte s nami do rozprávky na brehu riečky Demänovka v Náručí Nízkych Tatier.

RiverSide je tradícia overená rokmi.

Už od roku 1905, ako historicky prvá budova v Demänovskej doline, ponúkame ubytovanie pre svojich klientov. Počas tohto dlhého obdobia sme prešli rôznymi zmenami, ktoré nás naučili dôkladne dbať o kvalitu ubytovania a spokojnosť zákazníka.

Vybavenie

Apartmány Ski&Sun

Apartmány Ski&Sun

Priamo na úpätí Chopku sa nachádzajú 2 luxusné apartmánové budovy. Každá z nich je vybudovaná v tradičnom štýle regiónu a ponúka ubytovanie v apartmánoch s vysokým štandardom zariadenia, aby klientom nič nechýbalo a cítili sa ako doma.

Rozloha apartmánov je od 45 do 75 m2 s možnosťou jednej alebo dvoch spální. Každý z apartmánov má plne vybavenú kuchyňu a v každej kúpeľni jacuzzi a saunu!

Vybavenie

Chaty Jasná

Chaty Jasná

Chaty Jasná sú novo-postavené chatky vysokého štandardu, nachádzajúce sa v príjemnej a tichej časti obce Demänová, hneď vedľa riečky Demänovky. Najväčšie lyžiarske stredisko na Slovensku Jasná-Chopok je vzdialené iba 9 kilometrov, ďalšie atrakcie (aquapark, jaskyne ...) sú dostupné autom do 5 minút.

Každá chatka má 3 spálne (v spálňach sú dvojlôžkové postele), 2 kúpeľne s WC, plne vybavenú kuchyňu a obývaciu izbu s rozťahovacou pohovkou pre 2 osoby. Pred chatkou je vonkajšia terasa.

Vybavenie

Penzión Maxim

Penzión Maxim

Náš novovybudovaný penzión sa nachádza v tichej časti obce Demänová, na ceste do najväčšieho lyžiarskeho strediska Jasná, Nízke Tatry.

V ponuke sú rôzne plne vybavené izby s malou kuchynkou, chladničkou a elektrickou varnou kanvicou, od štandardnej dvojlôžkovej izby až po plne funkčný apartmán.

Vybavenie

Potrebujete pomôcť? Zavolajte nám +421 908 363 883