Ubytovanie v Jasnej - Penzión Maxim

V tichej časti obce Demänová pod Chopkom.

Penzión Maxim - ubytovanie v Demänovej

Náš penzión sa nachádza v tichej časti obce Demänová, na ceste do najväčšieho lyžiarskeho strediska Jasná, Nízke Tatry.

V ponuke sú rôzne plne vybavené izby s malou kuchynkou, chladničkou a elektrickou varnou kanvicou, od štandardnej dvojlôžkovej izby až po plne funkčný apartmán.

V penzióne Maxim môžete využiť spoločenskú miestnosť, v ktorej je TV kútik a množstvo filmov, hracia konzola PlayStation 2 a rôzne iné spoločenské hry. Je to skvelé miesto, kde si s rodinou a priateľmi môžete dokonale odpočinúť a príjemne stráviť voľný čas.

Spoločenská miestnosť je spojená s plne vybavenou kuchyňou, ktorú môžu hostia kedykoľvek cez deň využívať. Na vonkajšej krytej terase je k dispozícii gril, kde môžete grilovať a zároveň sledovať ako vaši priatelia alebo rodinní príslušníci hrajú volleyball či iné loptové hry na ohradenom ihrisku.

Penzión Maxim ponúka ideálne prostredie na relaxáciu vo veľkom areáli, kde si vaše deti môžu užívať, zahrať stolný tenis, alebo sa naplno vyšantiť na detskom ihrisku s trampolínou. Svojou polohou je tento penzión výborným východiskom pre všetky turistické trasy a zaujímavosti v okolí, vrátane reštaurácií, obchodov a autobusovej zástavky – a to všetko vo vzdialenosti max. 300 metrov.

Súčasťou penziónu Maxim je aj sušiareň lyžiarskeho výstroja a úschovňa na jeho bezpečné uloženie. Samozrejmosťou je bezplatné WiFi pripojenie vo všetkých verejných priestoroch.

Skvelo zariadená izba aj kúpeľňa. Plusom je aj tenisový kurt a detské ihrisko.

Miroslav

Penzión Maxim

Penzión sa nachádza v tichej časti obce Demänová, na ceste do najväčšieho lyžiarskeho strediska Jasná, Nízke Tatry.

Čo ponúkame

od 20 € za noc

Čo o nás hovoria naši hostia

Išli sme na last minute takže aj vďaka tomu bola skvelá cena a veľmi milá recepčná :) Izba bola čistučká a posteľ veľmi pohodlná :)

Príjemné prostredie,milá recepčná,možnosť prechádzok po okolí,bez obmedzenia časového vstupu do penzionu.Posedenie na terase,pre deti trampolína,pinpong,hojdačka.

Kľudné miesto mimo hlavnej komunikácie. Výhodná poloha vzhľadom k rôznym aktivitám .Veľmi milá a ochotná pani recepčná. Ubytovanie na jedničku!

Milý personál, vopred si telefonicky overili kedy dorazíme, aby nás čakali na recepcii. Internet bol tiež v pohode a fungoval bez obmedzení. Lokalita je fajn a v areáli bolo možné parkovať.