RiverSide je tradícia od roku 1905

Vstúpte s nami do rozprávky na brehu riečky Demänovka v Náručí Nízkych Tatier.

Accommodation pricelist for Riverside

  • 1-bedroom apartment DELUX 40 m² with balcony, max. 5 ppl ... Price from 85 € / night
  • ​­2-bedroom apartment STANDARD 55 m², max. 6 ppl ... Price from 100 € / night
  • ​­2-bedroom apartment DELUX 55 m² with balcony, max. 6 ppl ... Price from 110 € / night
  • 1-bedroom apartment STANDARD 30m², max. 4 ppl ... Price from 75 € / night

Riverside

The Riverside apartment houses are located directly at the entry to the Demänová Ice Cave. Surrounded by Tatra nature, located on the banks of the Demänovka river they offer an ideal opportunity for total and uninterrupted relaxation.

What we offer

from 60 € / per night

What our guests are saying

Hotel situovaný v prírode, všade naokolo zeleň, čistý vzduch, potôčik priamo pri hoteli. Keďže sme išli aj s malou dcérkou, veľmi sa nám páčilo detské ihrisko s množstvom atrakcií. Od hotela sú len na skok zaujímavé miesta: Demänovské jaskyne, Chopok, Tatralandia, Kontaktné zoo, bobová dráha a iné.

Výborné ubytovanie s perfektnou polohou. Mali sme to blízko na lyžiarský svah a aj do aquaparku, užili sme si dovolenku a v zime sme tam zas ...

Ubytovanie musím hodnotiť na 1*******. Lepšie ubytovanie si človek nemôže priať. Personál neskutočne milý, ústretový. Strava výborne. Odporúčam vyskúšať. Izby za tú cenu sú v nadštandarde.

Skvele miesto pre rodinu s mensimi detmi. Detsky kutik v penzione aj v budove s ranajkami, velke ihrisko aj vonku. Pekne prostredie, hojdacie siete pri rieke milo potesili. Dobre vyjazdove miesto pre vsetky atrakcie a miesta v Demanovskej doline.