RiverSide je tradícia od roku 1905

Vstúpte s nami do rozprávky na brehu riečky Demänovka v Náručí Nízkych Tatier.

Cenník ubytovania v Riverside

  • 1-spálňový apartmán DELUX 40 m² s balkónom, max. 5 osôb ... Cena od 85 € / noc
  • 2-spálňový apartmán ŠTANDARD 55 m², max. 6 osôb ... Cena od 100 € / noc
  • 2-spálňový apartmán DELUX 55 m² s balkónom, max. 6 osôb ... Cena od 110 € / noc
  • 1-spálňový apartmán ŠTANDARD 30m², max. 4 osoby ... Cena od 75 € / noc

Riverside

Ubytovanie v komfortných, novo zrekonštruovaných apartmánoch, situovaných na úpätí Chopku v blízkosti lyžiarskeho strediska Jasná a Demänovských jaskýň.

Čo ponúkame

od 60 € / za noc

Čo o nás hovoria naši hostia

Hotel situovaný v prírode, všade naokolo zeleň, čistý vzduch, potôčik priamo pri hoteli. Keďže sme išli aj s malou dcérkou, veľmi sa nám páčilo detské ihrisko s množstvom atrakcií. Od hotela sú len na skok zaujímavé miesta: Demänovské jaskyne, Chopok, Tatralandia, Kontaktné zoo, bobová dráha a iné.

Výborné ubytovanie s perfektnou polohou. Mali sme to blízko na lyžiarský svah a aj do aquaparku, užili sme si dovolenku a v zime sme tam zas ...

Ubytovanie musím hodnotiť na 1*******. Lepšie ubytovanie si človek nemôže priať. Personál neskutočne milý, ústretový. Strava výborne. Odporúčam vyskúšať. Izby za tú cenu sú v nadštandarde.

Skvele miesto pre rodinu s mensimi detmi. Detsky kutik v penzione aj v budove s ranajkami, velke ihrisko aj vonku. Pekne prostredie, hojdacie siete pri rieke milo potesili. Dobre vyjazdove miesto pre vsetky atrakcie a miesta v Demanovskej doline.